Twój sukces w chmurze

Wybierając chmurę Atende otrzymujesz gwarancję najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ciągłość działania oraz profesjonalne wsparcie 24/7.

 

Chmura

Wspieramy rozwój firm świadcząc nowoczesne i bezpieczne usługi cloud, w połączeniu z kompleksowym katalogiem usług wdrożeniowych i utrzymaniowych.

Pod nazwą Atende Business Cloud oferujemy rozwiązanie własne - chmurę dla firm, wymagających najwyższej jakości, stworzoną i obsługiwaną przez najbardziej doświadczonych inżynierów w Polsce. W odróżnieniu do dużych, globalnych firm oferujących usługi chmury publicznej, nasza oferta to odpowiedzialność mierzona wysokimi parametrami jakościowymi i konkretni ludzie, którzy reagują na indywidualne potrzeby klientów. Warto podkreślić, że dane w chmurze Atende są przetwarzane i przechowywane wyłącznie na terytorium Polski. 

Nasza chmura to doskonałe rozwiązanie do testowania oraz hostingu aplikacji biznesowych. Zapewniamy nieprzerwane działanie aplikacji, proaktywny monitoring 24/7 oraz bezpieczeństwo danych, a przy tym płatność jedynie za faktycznie wykorzystane zasoby.

Atende Business Cloud to także idealna platforma do celów DRC (ang. Disaster Recovery Center) – zapasowego centrum danych. Warto zadbać o ciągłość działania firmy i przygotować się na każdy, nawet najbardziej negatywny scenariusz. Poprzez uruchomienie DRC w formie usługi „w chmurze”, zapewnisz bezpieczeństwo swoim danym i nieprzerwany dostęp do aplikacji.

Chmura Atende to ponadto najlepsze środowisko dla wymagających sklepów internetowych czy aplikacji webowych. Dostarczamy odpowiednią moc potrzebną do płynnej obsługi wszystkich użytkowników. Od lat zapewniamy bezawaryjne działanie m.in. stron WOŚP w dniu Wielkiego Finału.

Zawsze najwyższą uwagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa IT. Zarówno architektura naszego rozwiązania, jak i cały wachlarz usług związanych z bezpieczeństwem i siecią, gwarantują spokojny sen naszym administratorom i klientom. Każde środowisko Atende Business Cloud możemy uzupełnić o zaawansowany firewall, VPN, IPS, vLAN, load balancing, logowanie zdarzeń. Łączymy centrum danych klienta z Atende za pomocą bezpiecznej, prywatnej transmisji danych.

Co robimy

Zdjęcie

Hosting aplikacji

hosting aplikacji biznesowych rozliczany za faktycznie wykorzystane zasoby

Zdjęcie

DRC

zapasowe centrum danych zapewniające bezpieczeństwo biznesu i ciągłość działania firmy

Zdjęcie

Platformy dla www

niezawodne i skalowalne platformy dla Twojej strony www lub e-commerce, które płynnie obsłużą nawet miliony użytkowników

Zdjęcie

Środowiska testowe i rozwojowe

zautomatyzowane i elastyczne środowiska testowe i rozwojowe dostępne na żądanie

Dlaczego Atende?

  • opieka i dostęp do najlepszego zespołu inżynierów
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa danych
  • składowanie danych na terytorium Polski
  • bezkonkurencyjna pomoc 24/7
  • gwarancja ciągłości działania
 
Paweł Pętlicki
Dyrektor Działu Usług Cloud

Wypowiedź eksperta Atende

Usługi Atende Business Cloud to zdecydowanie więcej, niż prosty hosting cloud. Naszą ofertę budujemy na bazie pełnego zaangażowania zespołu i bliskiej współpracy z klientami, dla których jesteśmy zaufanym dostawcą usług.

Atende od lat posiada status partnera Gold Cisco w zakresie wdrażanych technologii informatycznych. Poniżej prezentujemy naszą wspólną ofertę związaną z usługami w chmurze Cisco: zarządzanie siecią WiFi, narzędzia Unified Communications, bezpieczeństwo IT oraz zarządzanie poborem energii w centrach danych, jak i biurach.

Case study WOŚP

Atende od wielu lat jest partnerem technologicznym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas Finału WOŚP strona Fundacji odnotowuje największą liczbę odwiedzin. Obsłużenie tak dużego ruchu jest nie lada wyzwaniem.

Otwórz

Przetestuj Atende Business Cloud

Wypełnij formularz aby rozpocząć 2 tygodniowe testy usługi Atende Business Cloud. Za darmo.

Vmware Vmware

 

Chcesz wiedzieć więcej o naszych rozwiązaniach?

Skontaktuj się z ekspertem Atende!