Nasza oferta

Naszą specjalnością jest dostarczanie Klientom innowacyjnych i możliwie najbardziej kompleksowych rozwiązań związanych z branżą IT. Oferta przygotowana przez firmę Atende skierowana jest w szczególności do sektora energetycznego, finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, publicznego, a także opieki zdrowotnej. Proponujemy między innymi takie produkty i usługi IT:

Jako firma posiadająca duże doświadczenie w branży związanej z technologią informacyjną, oferujemy naszym Klientom rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w sieci, takie jak choćby systemy zabezpieczeń przed atakami oraz specjalistyczne oprogramowanie do analizy zagrożeń. Zajmujemy się outsourcingiem i całodobowym monitoringiem sieci, serwerów oraz pozostałych zasobów informatycznych - zarówno poprzez ich serwisowanie, jak i utrzymanie. Stale podążamy za oczekiwaniami naszych Klientów i zmieniającymi się standardami obsługi, dlatego w swojej ofercie posiadamy usługę jaką jest integracja IT, której celem jest stworzenie wydajnego środowiska informatycznego oraz Smart Grid, czyli inteligentną sieć energetyczną.

Z chęcią pomożemy wdrożyć w Państwa firmie nowoczesne rozwiązania informatyczne, dopasowane do indywidualnych oczekiwań.